₺39,00 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Renk Seçenekli
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
₺105,00 KDV Dahil
₺120,00 KDV Dahil

 

BANYO

 

Banyo, günün belirli kısımlarını geçirdiğimiz alandır. Gün içerisinde yaşanılan stresi, yoğun tempo ile geçen saatleri sıcak bir duş ile atlatabilirsiniz. Farklı ve doğru dekorasyon fikirleri ile banyonuzun küçük ya da büyük olmasına rağmen şık ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Daha küçük banyolar için ortamı genişletmek adına geniş eşyaları kullanmak yerine daha minimal tasarımlara yer verebilirsiniz.

Dekorasyona canlılık katmak adına renkli ve modern çizgilerin kullanıldığı banyo aksesuarlarına yönelebilir, banyonuzdaki havayı değiştirebilirsiniz. Zemindeki boşluğu birbirinden farklı modeldeki banyo paspasları ile doldurabilirsiniz. 

Tarzınıza uygun seçenekleri Nazik Home’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Hijyen için el, yüz ve vücut temizliğinde büyük rol oynayan havluların kaliteli ve cilt dostu olması da önemlidir. Hem tarzınıza uygun hem de sağlığınız için uygun olan havlulara sitemizden göz atabilirsiniz.

 

HAVLU

 

Kaliteli havlu seçmenin önemi oldukça fazladır. Hijyenin en çok dikkat edilmesi gereken yer banyodur. Sık sık kullanılan havluların bir o kadar sık yıkanılmaya ihtiyacı vardır. Bundan dolayı uzun yıkamalar sonucunda yıpranmayan, yumuşaklığını kaybetmeyen havlular tercih edilmelidir. Havlular, banyo ve mutfağın olmazsa olmaz parçasıdır.

Vücudu veya bir yüzeyi silmek, kurutmak amacıyla kullanılır. Kullanılan bu havluların hangi malzemeden üretildiği dikkate alınmalıdır. Tarzınıza ve zevkinize özel modeller bulabileceğiniz ürünlerde ister sade ister işlemeli, dantelli havlular bulabilirsiniz. Sade dekorasyonlu banyonuza hareket katmak için ortamın hâkim olduğu renklerin dışında bir renk ve işlemeli detayları olan havluyu seçebilirsiniz. Boyutlarına göre havlular; el havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu olarak karşımıza çıkıyor. El havluları 30x50 cm, yüz havluları 50x90 cm ve banyo havluları ise 90x150 cm’dir. 

Pamuk ve bambu malzemeden üretilen havluların kalitesi gözle görülür derecededir. Havlunun yüzeyinde bulunan küçük lifler sayesinde su emiciliğinin yüksek seviyelerde olduğunu göreceksiniz. Pamuk ve bambu ipliğinden üretilen havluların dayanıklılığı, sıvı emme gücü ve yumuşaklığı kullanıcılar tarafından beğeni kazanıyor. Bambu havluları anti bakteriyel özelliktedir. Cildinize zarar vermeden kullanım sağlar.

Farklı modellerde ve farklı kumaşlarda üretilen havlular arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Seçenekler arasından cilt yapınıza uygun üretim özelliklerine bakarak seçim yapmalısınız.

Her evde kullanılacak havlu sayısı kişi başına göre olmalıdır. Hijyenin esas olduğu bu durumda havluların kişisel olması önemlidir. Havlu seçimini yaparken üretildiği malzemenin dayanıklı, su emiciliği yüksek, yumuşak dokulu olmasına dikkat edilmelidir. 

Havluları farklı boyutlarda ya da aynı boyutlarda tek tek alabileceğiniz gibi set halinde de alabilirsiniz. El, yüz ve vücut havlusu olarak set halinde aldığınızda hem desen hem renk açısından bütünlüğü sağlamış olacaksınız. Kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Yeni evlenen çiftlere büyük kolaylık sağlayan bu setler oldukça beğeniliyor.

 

BANYO AKSESUARLARI

 

Günün tüm yorgunluğunu, kirli havasını üzerinizden arındırmak için vazgeçilmez alan banyodur. Banyoda kullanacağınız aksesuarlar keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de dekorasyona katkı sağlayan banyo aksesuarlarına Nazik Home’dan ulaşabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uygun modeller arasından seçimler yaparak banyonuzdaki ambiyansın değiştiğini göreceksiniz. Banyo setleri tasarımlarıyla hem şıklık hem de kullanım rahatlığı sağlamaktadır. 

Banyo setleri 2’li, 3’lü, 5’li parçalardan oluşabilir. 5’li parçadan oluşan banyo setlerinin içerisinde diş fırçalık, banyo çöp kovası, sıvı sabunluk, tuvalet fırçası ve katı sabunluk bulunur. 1.sınıf kalitede reçineden üretilen bu ürünler hem uzun süre kullanım olanağı sağlar hem de banyo dekorasyonunuza estetik görünüm kazandırır. Farkı renk ve desende bulunan banyo setlerine Nazik Home’dan ulaşabilirsiniz.

 

BANYO PASPAS TAKIMI

 

Banyo paspasları banyonuzun zeminindeki fayansların üzerinde toz ve kir birikmesini önler. Banyo paspası kullanarak banyonuzun daha düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz. 2 ya da daha fazla parçadan oluşabilen bu paspaslarla banyonuzda oldukça kullanışlı olacaktır. Zevkinize göre sade ya da desenli modeller tercih edebilirsiniz. Sade dekorasyonlu banyonuza şık ve estetik bir görünüm kazandırmak için canlı renklerde ve desenli modellerde olan paspasları seçebilirsiniz. Veya sadelikten yana tercihinizi yapacaksınız düz modellere yönelebilirsiniz.

Banyonuzun şekline göre yuvarlak ya da dikdörtgen paspas bulabilirsiniz. Hem şekil hem renk açısından birbirinden farklı tasarımlarda bulunan paspas setleri ile dilediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Geniş bir banyoya sahipseniz büyük boy paspasları tercih edebilirsiniz. Büyük paspasın ölçüsü 60x100 cm ve 70x120 cm’dir. Boyutlarda değişkenlik görülebilir.

Paspasların özellikle su emiciliğinin yüksek olması ve kaydırmaz tabanlı olması önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar için önemi çok olan bu özellik dikkate alınmalıdır. Olası kazaların önüne geçilmelidir. Paspas yüzeyinin pamuk liflerinden olması yumuşaklık kazandırır. Üzerine basıldığında yumuşacık his bırakması aileler için idealdir.

 

BANYO BORNOZ TAKIMI

 

Rahatlatan bir duş sonrasında kurulanmaya ihtiyaç duyarız. Pamuk kumaşı sayesine vücuttaki suyu hızla emerek üşümeden kurulanmayı sağlar. Banyo bornozları takım halinde alınabileceği gibi tek olarak da satılıyor. Birbirinden farklı renk ve modellerde bulunan bornozlara Nazik Home’dan ulaşabilirsiniz.

Genellikle pamuk liflerinden üretilen bornozlar, dayanıklı yapıya sahip olurlar. Su emiciliği yüksek olması nedeniyle kurulanma sırasında oldukça memnun kalırsınız. Yumuşaklığını uzun süre korudukları için konforlu vakit geçirmenizi sağlar.

Bornozlarda kurulama işlemini yapan bölgeler genellikle sade ve işlemesiz olur. Yaka kısımlarında, kol uçlarında ve etek kısımlarında desenler olabilir. Nakış ve dantel detaylara yer verilen bornozlar hem kullanım kolaylığı sağlar hem de şık bir görünüm kazandırır.

Bornozların kullanımdan sonra nemli ortamlarda bırakılmaması gerekir. Aile fertlerinin kişisel bornozları olmasına özen gösterilmelidir. Set halinde satılan bornoz takımlarını hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz. 1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmesine dikkat edilmelidir.