₺699,00 KDV Dahil
₺1.249,00 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Renk Seçenekli
₺599,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Renk Seçenekli
₺599,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Renk Seçenekli
₺599,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Renk Seçenekli
₺149,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Renk Seçenekli
₺149,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Renk Seçenekli

BANYO AKSESUARLARI

 

Evinizde yapacağınız değişikliklere aksesuarlardan başlayabilirsiniz. Yapacağınız ufak değişimlerle evinize şıklık ve yenilik katabilirsiniz. Banyo aksesuarları farklı model ve renk seçenekleriyle hayalinizde tasarladığınız görüntüye eşlik edecektir. Banyo aksesuarları tekli halde satıldığı gibi set halinde de satılmaktadır. Ev, ofis, otel gibi tüm ortamlarda kullanıcıların ihtiyacını karşılamaktadır. Farklı tasarımlarda üretilen banyo setleri, kullanıcıların konforunu sağlar. 

Nazik Home ürünlerindeki sade tasarımlarla banyonuzdaki dinginliğe eşlik edecek aksesuarları tercih edebilir, ya da şıklığın ön plana geçtiği, gösterişli aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel ve şık banyo seti çeşitleri arasından banyo ambiyansına, dekorasyona ve fayanslara uygun modeli bulabilmeniz oldukça mümkün.

 

BANYO SETLERİ

 

Banyo setleri, ihtiyaçlar doğrultusunda parça sayısında değişikliğe uğrayabilir. Genellikle 3’lü, 4’lü ve 5’li banyo setleri tercih edilmektedir. Bu setlerin içeriğinde; çöp kovası, tuvalet fırçası, sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalık bulunur. Kullanım amacına göre oldukça uygun bir üründür. Hijyenin önemli olduğu durumlardan biride el yüz temizliğidir. Kâğıt peçete kullanımı özellikle geniş aileler için oldukça önemlidir. Banyo setinizle uyumlu kâğıt havluluk modellerine de sitemizden ulaşabilir, setinizle bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda kâğıt havluluğu yalnızca banyolarınızda değil, mutfaklarınızda da kullanabilirsiniz.

Banyonuza katacağı şıklık ve bütünlük açısından sizi memnun ederken, özel misafirlerinizin de beğenisini toplayacaktır. Kullanılan materyalin, kabartma özelliklerinin, renklerinin kalitesi ile sizleri büyüleyecek banyo setlerine Nazik Home’dan göz atabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan kutusuyla güvenle tercih edebilirsiniz.

Set halinde aldığınız için birden fazla üründe uyum sağlamış olacak, banyonuzda bütünlük sağlamanın ilk adımını atmış olacaksınız. Çok parçalı bu setler hem zamandan kazandırırken hem de teker teker alındığında maliyetli olan ürünleri set halinde alarak tasarruf etmiş olacaksınız. 

 

BANYO SETİ SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Banyonuz için gereken banyo setini almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. İlk önce seçeceğiniz ürünün, banyonuza olan uyumunu görmelisiniz. Bu uyumu yakalayabilmek için banyoya hâkim olan renklere göre seçim yapmanız bütünlüğe en doğru şekilde ulaşmanızı sağlayabilir. 1.sınıf kalitede olması banyonuza verdiğiniz önemi gösterir. Banyonun nemli olmasından kaynaklı aldığınız aksesuarlar kısa zamanda paslanabileceği için, tercih edeceğiniz ürünlerin 1.sınıf kalitede ve dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

Banyo seti seçiminde banyonun şeklini göz önünde bulundurmanız gerekir. Küçük bir banyoya sahipseniz eğer daha geniş ve ferah gösterebilmek için açık tonlarda banyo setleri tercih edebilirsiniz. Geniş banyolarda ise koyu renkleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üretildikleri malzemenin kaliteli olup olmadığına bakarak avantajlarını ve dezavantajlarını incelemelisiniz.

Akrilik boya kullanılan setler dayanıklı, kullanışlı ve temizlenmesi kolay ürünlerdir. Dekoratif ve estetik görünüme sahip banyo setleri doğal ışıltılı bir hava katar. Banyonuza farklı bir hareketlilik kazandırmak istiyorsanız aynalı banyo seti çeşitlerine göz atabilirsiniz. Nazik Home’un sizler için hazırladığı koleksiyonda banyo setlerinde 1.sınıf kalite malzemeler kullanılmıştır. Üretiminde kullanılan reçine malzemesi ürünün kimyasal, nem ve toza karşı dirençli olmasını sağlar. Dış yüzeyinde kullanılan akrilik boya ise sudan etkilenmez. Sıvı sabunluğun pompasında kullanılan krom kaplama havaya karşı dayanıklıdır. Nemli havalarda bozulmaz ve paslanmaz.

 

BANYO SETİ TEMİZLİĞİ

 

Hijyenin önemli olduğu banyo bölümünde kullanılan ürünlerinde temizliği oldukça önemlidir. Banyo setindeki parçaların her birinin sık sık temizliğe ihtiyacı vardır. Bakıma gereken önem verilirse uzun yıllar kullanım olanağı sağlanır. 

Örneğin; çöp kovalarının poşet ile kullanılması, kullanım ömrünü uzatacaktır. Tuvalet fırçası temizliğinde dikkat edilmesi gereken, kimyasal maddeyi direk temas ettirmek yerine su ile seyrelterek kullanmak doğru olacaktır. 

Diş fırçalıkları ve katı sabuklukların su ile sık temas halinde olmasından dolayı bakteri oluşumu kaçınılmazdır. Bu bakterileri engellemek amacıyla belirli zamanlarla sirkeli su ile temizlenmelidir. Doğru talimatlarla temizlenmiş ürünler ile uzun süreli kullanım sağlarsınız.