BANYO HAVLUSU

 

Banyo havluları duştan sonra vücudumuzu kurulamak amacıyla bulunmaktadır. Yumuşak dokusu ve emiciliği ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Eviniz için havlu alırken, kişi sayısına göre havlu almanız önerilir. El, yüz ve vücut için kullanılacak havluların kişiye özel olarak alınması ve kullanılması hijyen açısından önemlidir.

 

Farklı tarzlara sahip kişilerin kendilerini iyi hissettirecek dokuda ve modelde havluları Nazik Home’da birçok çeşitte bulabilirsiniz. Set halinde bulunan havlular, havlu seçiminde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Aynı renk ve desendeki setleri tercih etmeyip, kendi setinizi oluşturabilirsiniz.

 

Pamuk ya da bambu havlu modelleri cildi hassas kişilerin önceliğini verdiği ürünlerdir. Göze hitap eden renk ve modellerde üretilen bambu ve pamuk ipliğinden üretilmiş havlular günlük kullanımının dışında şık bir hediye seçeneği olarak da sizi memnun eder. Pamuk ve bambu dokumalı havlular cildi tahriş etmediğinden ve nemi kolayca emdiğinden dolayı tercih edilme sebeplerindendir.