₺39,00 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Renk Seçenekli
₺135,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Renk Seçenekli

 

Banyo paspası, fayansların üzerinde biriken toz ve kiri önlemek, zeminin ıslanmasını önlemek amacıyla kullanıldığı gibi, banyo dekorasyonuna katkısı da oldukça fazladır. Banyo paspası sayesinde zeminin ıslanmasını oldukça önleyerek olası kazalarında önüne geçmiş olursunuz. 

Hijyenin oldukça önemli olduğu banyolarda banyo paspası kullanmak zemindeki hijyeni daha da arttıracaktır. Her banyo dekorasyonuna uygun desende ve şekilde üretilen banyo paspaslarından, evinize uygun olanı seçmek zor olmayacaktır.

İstediğiniz renge, parça sayısına ve şekle göre seçiminizi yapabilirsiniz. Banyo paspası seçerken zemindeki desenlerden, duvar renginden ve aksesuarlarınızdan esinlenebilirsiniz. Sade seçimler yapmak banyonuzun daha sakin ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Farklı renk seçenekleri, yumuşak dokuları, kenar işlemelerinin dışında kaydırmaz taban özelliği ile banyonuz için en doğru kararı Nazik Home ile verebilirsiniz.

 

DEKORATİF VE KULLANIŞLI BANYO PASPAS SETLERİ

 

Banyonun dekorasyonu ve görünümü için banyo paspası oldukça önemlidir. Banyonuz için seçeceğiniz paspas takımlarını 2 parça veya tek parça halinde seçebilirsiniz. Çeşitli renk ve modellerde karşınıza çıkan paspas takımlarıyla tarzınıza ve dekorasyonunuza eşlik edecek parçalar bulmak mümkün. 

Sade bir seçim yapmak isterseniz kenar detayları olmayan, düz ve tek renk modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Veya banyonuza bir hareketlilik katmak isterseniz dantelli, nakışlı banyo paspas setleri de sitemizde mevcuttur. 

Taban kısmı özel halı olması sebebiyle kayma yapmaz ve güvence verir. Farklı ebat alternatifleri olan banyo paspasları oval, kare ve dikdörtgen şekillerde olup banyonuza uygun olanı seçme imkânı sunar. Banyonuzdaki mevcut alana uygun banyo paspası seçmeniz hem kullanım bakımından hem de görünüm bakımından önemlidir. Geniş bir alana sahipseniz eğer büyük boy banyo paspası seçebilirsiniz. Daha dar alanlar için ise oval ve kare paspas kullanarak daha ferah bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Her evin ihtiyacı olan banyo paspas setleri sevdikleriniz ve yeni evlenen çiftler için mükemmel bir hediye seçeneği olacak. Nazik Home’un sizlere sunduğu Havlu hediyeli banyo paspas seti ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

BANYO PASPASI EBATLARI

 

Genellikle banyo paspaslarının büyük parçaları 60 x 100 cm ya da 70 x 120 cm, küçük parçaları ise 50 x 60 cm ölçüleri ile üretilmektedir. Paspasın yüzeyinde bulunan %100 pamuk sayesinde bastığınızda yumuşacık bir his bırakacaktır. 

Çocuklu ailelerin özellikle tercih ettiği dokudur. Özel halı tabanı sayesinde kaymaz özelliğine sahiptir. Yaşlılar ve çocuklu aileler için güvenli kullanım imkânı sağlar. Farklı renk ve model seçeneğiyle banyonuza gereken havayı katabilirsiniz.

 

BANYO PASPASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 

Banyonuz için yeni bir paspas seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özelikler bulunur. Öncelikle değiştirme sebebinize uygun paspas seçmelisiniz. Banyonuzun şekline göre seçeceğiniz paspasın kullanım rahatlığını da göz önünde bulundurmalısınız. Banyonuzun suya ve neme maruz kaldığını unutmamalı ve buna göre dayanıklı banyo paspası seçmeye özen göstermelisiniz. Islak zeminler için özel olarak üretilmiş ürünleri tercih ederseniz, uzun ömürlü kullanım sağlamış olursunuz.

Geniş bir alana sahipseniz seçeceğiniz büyük boy banyo paspası deseni, rengi ve dokusu bakımından banyonuzla bir uyum içerisinde olacaktır. Daha küçük bir banyo için banyo paspası arayışında iseniz oval paspas ve tekli paspas modeline yönelip ortamı ferahlatabilirsiniz. Ürün seçimi kadar yıkama kolaylığı da önemlidir. Nemi iyi çeken ve leke tutmayan paspasların kullanımı daha kolaydır.

 

KOLAYCA TEMİZLENEN BANYO PASPASI

 

Banyo tekstil ürünleri yüksek sıcaklıkta yıkandıklarında zarar görebilir ve özelliklerini kaybedebilirler. Uygun olarak 30 derece sıcaklıkta ve hassas programda yıkanmaları kullanım ömrünü uzatacaktır. Su emici özelliğini kaybetmemeleri için kısa programda yıkamak önemlidir.