KIRLENT

 

Ev dekorasyonları için birbirinden farklı tarzda üretilen aksesuarlar, evlerinizdeki bütünlüğü yakalayamaya yardımcı olur. Modern veya klasik görünüm kazandırmak istediğiniz eviniz için pek çok çeşitte dekoratif seçenek bulunuyor. Bu seçenekler sayesinde zevkinize göre tasarımı bulabilirsiniz. 

Nazik Home’da bulunan kırlent modelleri evin birçok kısmında kullanılmak üzere tasarlandı. Tasarlanan kırlent modelleri ile salonlarınıza hoş ve samimi bir hava katabilirsiniz.

Seçenekler arasından koltuklarınızın rengine, modeline, desenine uygun modeli seçerek daha modern ve tarz bir havaya sahip olabileceksiniz. Kırlent tercihi yaparken evinizin dizaynına, şekline, mobilyalara uygun seçim yapmak görünüm açısından uyumlu olacaktır. 

Özellikle renk uyumunu yakaladığınız salonunuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kırlent modelleri birbirinden canlı renkleri ve tasarımlarıyla aradığınızı bulma konusunda kolaylık sağlayacaktır.

Farklı ebat ve tarzları ile evin her alanında gerek kullanım amaçlı gerekse aksesuar amaçlı bulunabilir. Konforundan vazgeçmeyenlerin tercihi kırlentler hem rahatlığa olan katkısı hem de farklı renk ve desen alternatifleriyle dekorasyona katkı sağlamasıyla bilinir. Değiştirilebilir kırlent kılıfları sayesinde ortamın dekorasyonuna uygun tarzı uygulayabiliriz.

 

KIRLENT MODELLERİ İLE TARZINIZI GÖSTERİN

 

Kırlent modelleri rahatlık sağladıkları kadar, göze hitap eden tasarımları da sunar. Birçok desen ve renkte tasarlanan kırlent modelleri, koltuk takımlarında, bahçe mobilyalarında, kanepelerde, yataklarda dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Ufak dokunuşlarla evinizin havasını değiştirebilir, şıklık katabilirsiniz. Kırlent modeli seçerken mobilyanın tarzı, kumaşı ve rengi göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Ev ortamını canlı göstermek için tercih edilen renkli, ponponlu ve püsküllü tarzda kırlentler ortamın enerjisini arttırmakta önemli rol oynar. Jakarlı leke tutmayan kırlentler, özellikle çocuklu aileler için rahatlık sağlar. 

Fermuar özellikli kırlent kılıfları, kolay çıkarılıp takılması ile temizlik açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Genellikle kare formda olan kırlentler, farklı ebatlarda da üretilmektedir. Ev dekorasyonunda birbirine uyumlu renklerin oluşturduğu bütünlüğün dışında zıt renklerin de eve kazandırdığı uyumu görebiliriz. 

Nazik Home’un sunduğu koleksiyonda kırlent kılıflarınız ile rahatlığı arttıracak tv battaniyesinin uyumuna göz atabilir, konforu yakalayabilirsiniz. Kırlent kılıflarınızın içine seçeceğiniz yastıkların boyutlarına da dikkat etmelisiniz. Kırlent kılıfınızın boyutuna uygun yastık seçtiğinizde daha dolgun ve modeli doğru gösteren bir hal alacaktır.

 

KIRLENT VE KIRLENT KILIFI KULLANIM ÖNERİLERİ

 

Geniş alana sahip yerlerde daha çok, dar alanlarda ise daha az kırlent kullanarak estetik bir görünüm kazanabilirsiniz. Evinizde modern tasarım hakimse pastel tonlarda ve sade kırlent kılıfları tercih edebilirsiniz. Dekoratif açıdan önemli olduğu kadar temizlik açısından da önemi bir o kadar çoktur. 

Kolay temizlenebilen, leke tutmayan, takılıp çıkarılması kolay fermuarlı kılıfları tercih etmek kolaylık sağlayacaktır. Son zamanlarda dekorasyonda popüler olan örgü modeller evinize sıcak ve samimi hava katacaktır.

 

KIRLENT VE KIRLENT KILIFI TEMİZLİĞİ

 

Kırlent satın almadan önce yıkanabilir özellikte olmasına dikkat edilmelidir. Kırlent kılıflarını 30 derece sıcaklıkta makinede yıkayabilirsiniz. Kılıfları yıkarken baskılı tarafı iç tarafta kalacak şekilde ters çevirerek yıkarsanız, zarar görmediğinden dolayı uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. 

Kırlentler her ne kadar makinede yıkanabiliyor olsalar da uzun vadede yıpranabilirler. Bu nedenle bir bez kullanarak silebilir ve belirli aralıklarla havalandırabilirsiniz.