ODA KOKUSU

 

Oda kokusu evlerde, ofis ve iş yerlerinde, mağazalarda sıklıkla kullanılan bir üründür. Özellikle banyo bölümünde sıklıkla kullanılır. Oda kokusu bulunduğu ortamı ferahlatmak, hoş kokmasını sağlamak için kullanılır. Kokunun ne tarz olacağını kişi zevkine göre seçebilir. Kokunun insan için önemli bir yeri vardır. Kıyafetleri, saçları, evi, bulunduğu her yerin güzel kokmasını ister. Ortamdaki kokunun pozitif duyguları etkilediği açıktır. Bulunduğunuz ortamı, kullanacağınız oda kokularıyla hep taptaze tutabilirsiniz. Yoğun geçen bir günün ardından evinizin bir köşesinden gelen oda kokusu size sakinlik vererek rahatlamanızı sağlar.

 

ODA KOKULARIYLA ZAMANDA YOLCULUK

 

Oda kokularının ferahlatıcı etkileri kişileri zamanda yolculuğa çıkarır. Farklı tarzlara hitap edecek oda kokuları Nazik Home’da sizleri bekliyor. Cam koku şişesiyle birlikte sunulan oda kokuları, içine fiber çubukların yerleştirilmesiyle etrafa koku saçar. Görünüşüyle de dekoratif bir duruş sergiler. Oda kokularında bulunan çubukların fiber olması ıslaklığını uzun süre muhafaza ederek ürünün her an ortamda koku yaymasını kolaylaştırır. Fiber çubuklar ürün içerisinde tortu bırakmaz ve sürekli çubukları alt üst etme işlemine gerek kalmaz. 2-6 ay arasında bulunduğu ortama hoş koku verir.

Angel oda kokusu, dip notalara yaslanmış sıcak duygulardaki yumuşatılmış baharatların, üst notlara uzanırken yaşadığı evrimle evinizin havasını değiştirecektir.

Exotic lime oda kokusu, bitkisel terapinin vazgeçilmezi limon otunun ferah, keskin ve heyecan yaratan kokusu, yumuşak yatıştırıcı etkisiyle sizi rahatlatırken yaşam alanlarınızın da ruhunu yenileyecek. Mevsim ne olursa olsun, güneşli bir günün canlandıran enerjisini hissettirecektir.

Garden oda kokusu, ışıltılı bahar çiçeklerinin güneş eşliğindeki çiçek buketinin salonunuzda yaratacağı Fransız esintisi.

Ocean oda kokusu, kışın ortasında sizi tatilde hissettirecek aromatik/aqua notalarla ferahlığı yaşayın.

Royal quenn oda kokusu, baş döndüren çekim gücü Antik Mısır, Hindistan, Yunanistan ve Roma medeniyetlerinde yaşam enerjisini sembolize eden afrodizyak kokusu, en nadide aromaların sıcak romantizmi ile birleşerek masalsı diyarların kapılarını aralıyor.

Soft linen oda kokusu, kış, sarı çiçekleriyle yerini bahara bırakırken, kendine has tatlı ve pudramsı kokusu en sıcak yaz düşlerinin habercisidir. Çocuksu, ılık bir rüzgarla içinizi ısıtıverir. Baharın, coşkunun, yenilenmenin zamanıdır.

 

SEVDİKLERİNİZE ÖZEL KOKULAR

 

Sevdiklerinizi mutlu etmenin birçok yolu vardır. Onları özel hissettirmek için çeşitli yollar bulunur. Fiber çubuklu oda kokuları her zevke ve tarza göre çeşitte bulunuyor. Kullanım açısından kolay ve dekoratif duruşu ile tercih edilebilir nitelikte. Güzel bir hediye seçeneği olan oda kokuları hem ortamda bıraktığı hoş kokuyla hem de dekoratif amaçlı kullanımıyla tercih edilebilir.

 

İŞ YERİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN

 

Sadece ev ve odalarda değil, günün çoğunluğunu geçirdiğiniz iş yerleriniz içinde oda kokusu doğru bir tercih olabiliyor. Dikkat dağınıklığını gideren, verimli çalışmayı olanak kılan oda kokuları çeşitleri ile iş yerleri daha keyifli hale geliyor. Canlılık veren, huzur veren, ferahlık katan birbirinden çeşitli kokulara Nazik Home’dan ulaşabilirsiniz.

 

ODA KOKUSUYLA KÖTÜ KOKULARI UZAKLAŞTIRIN

 

Evlerde oluşan kötü kokular, geçmediği sürece rahatsız edici olabilir. Banyo giderinden gelen ağır ve kötü koku oldukça rahatsız edicidir. Mobilyaların üzerine sinen kokularda hoş bir etki bırakmaz. Oda kokuları, kötü kokuların oluştuğu ortamlarda bulunarak havaya hoş bir koku bırakır. Böylece kötü kokuları yok ederek temiz ve ferah bir ortam bırakır.

 

ODA KOKUSU SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Evin farklı bölümlerinde kullanılacak olan oda kokularını seçerken favori kokunuzun hangisi olduğuna karar vermelisiniz. Daha sonra evin tarzına, dekorasyonuna, ortamdaki ambiyansa uygun kokular seçmek doğru bir karar olacaktır. Oda kokunuzu almadan önce ürünün tüm özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. Bahar kokularından, okyanus esintisine çeşitli aromalarda bulunan oda kokuları ile evinizin havasını değiştirerek gününüzü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Nazik Home, sizlere sunduğu koleksiyonlarında uygun fiyatlı ve kaliteli oda kokusu çeşitleriyle sizleri memnun edecek gibi duruyor. Oda kokularında sunulan uygun fiyatların dışında yapılan kampanyalar da oldukça dikkat çekiyor. Severek kullanacağınız çeşit çeşit oda kokularına göz atabilirsiniz.