SALON ODA TAKIMLARI

 

Yeni bir hayata, yeni bir eve sahip olduğumuzda içindeki dekorasyonun bizim için özel olmasını isteriz. Eşyalardan boyasına kadar her detayı ince eleyip sık dokuyarak seçeriz. Evin düzenini kurarken büyük emek harcarız. Evin farklı bölümlerinde farklı tarzda eşyalara yer vererek ortamın nasıl bir his bırakacağını kendimiz belirleriz

Ev kurarken en çok özenilen, detay gösterilen odalardan biri salondur. Evin salon bölümü, ailenin bir araya gelerek sıklıkla vakit geçirdiği ve misafirlerin özenle ağırlandığı yerdir. Salonda kullanılacak salon oda takımı seçenekleri arasından evinize, tarzınıza uygun modelleri Nazik Home aracılığı ile bulabilirsiniz.

Evin ortak noktası olan salonda ortama huzur katacak salon oda takımlarında aradığınız estetikliği, zarifliği yakalayabilmeniz için beklentilerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında olan çiftlerinde salonlarına estetik ve modern görünüm kazandıracak bu örtüleri listelerinde görüyoruz.

Nazik Home’un sizlere sunduğu oda takımı modellerinde özenle işlenen motifler, nakışlar ve danteller, brodenin kalbinin attığı fabrikamızda üretilmektedir. Nazik Home’un kreatif tasarım personelleriyle hazırladığı koleksiyonlara göz atmadan salonunuzun kapılarını kapatmayınız. Özel sıvamalı kutusuyla hiçbir zarar görmeden sizlere ulaşır ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

DANTELLİ SALON ODA TAKIMLARI

 

Salonunuzda kurduğunuz düzende eksik parçanın olduğunu düşünebilirsiniz. Özenle seçtiğiniz koltuğunuza oturduğunuzda, salonun ortasında duran sehpanın üzerinde bir eksiklik olduğunu görürsünüz. Evdeki bütünlüğü yakalamak için konulduğu yerde zarif ve estetik durarak ortamın havasını bir anda değiştirecektir. 

Dantelin ortama kattığı modern ve şık görünüm evinizin ahengine ortak olacaktır. Kumaşın en önemli özelliği olan leke tutmaması açısından tercih edilme sebeplerindendir.

Evdeki mobilyalar ne kadar güzel görünümde olsalar da korunmaya ihtiyaç duyarlar. Üzerine örteceğiniz örtüler, ne kadar korumak amaçlı olsa da bir o kadar da dekorasyona katacağı havayı da unutmamalısınız. Nazik Home’un sizler için özenle hazırladığı koleksiyonlarında salonlarınıza zarif bir görünüm kazandıracak oda takımları farklı renk ve işlemelerle sizleri bekliyor. Evinizde kullanabileceğiniz gibi, sevdiklerinize ve yeni evlenen çiftlerin evlerine hediye olarak da tercih edebilirsiniz. 

3 parça ve 5 parça takımdan oluşan salon oda takımlarının içerisinde, yemek masası runner örtüsü, konsol örtüsü, orta sehpa örtüsü, yan sehpa peçeteleri bulunuyor. Her türlü ihtiyacınıza olanak sağlayan bu ürünlere sahip olmanız oldukça kolay. Leke tutmayan kumaş özelliği ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi olan bu örtüler sayesinde artık her şey daha kolay.

Dünyanın dört bir yanına 1.kalite ürünlerini ulaştıran Nazik Home, sizlerin ihtiyaçlarını ve beğenilerini göz önünde bulundurarak titizlikle ürünlerini üretiyor. Bu ürünlere sahip olmanız için bir tık uzağınızdayız.

 

SEHPA ÖRTÜSÜ

 

Sehpa örtü seçiminde önemli rol oynayan unsurlardan biri rengidir. Seçeceğiniz renk koltuklara, duvar rengine, mobilyalarınıza uyumlu olmalıdır. Eğer salonda kullandığınız eşyalar sade döşenmişse orta sehpa örtüsünü daha hareketli seçerek ortama canlılık katabilirsiniz. Seçeceğiniz dantelli, nakışlı tarzdaki örtüler sayesinde şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Geçmişten günümüze kadar bir kültür oluşturmuş dantel, çeyizlerin bir parçası olduğu gibi ev dekorasyonlarının da bir parçası haline gelmiştir. Dantelin evdeki ambiyansa kattığı hava gözle görülür şekildedir.

Yemek masası runner örtüsü ölçüleri 60x150 cm, konsol runner örtüsü 40x150 cm, orta sehpa runner örtüsü 50x90 cm, yan sehpa peçeteleri 40x40 cm’dir. 

Tercih edeceğiniz oda takımları, salonunuzda kullandığınız masa örtülerine de uyum sağlayarak bir bütünlük içerisinde olmasını sağlar. Serdiğiniz örtülerinizle gelen misafirlerinize karşı oldukça özenli bir dekorasyonla güzel geçen zamanın anahtarı olacaktır.