DEKORATİF KOKULU SABUN

 

Günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz evinizin hoş kokması, yorgunluğunuzu alacak ve iyi dinlenmenize yardımcı olacaktır. Dekoratif amaçlı kullanılan birbirinden çeşit kokularda ve modellerdeki sabunlar evinizin havasını değiştirecek, huzurlu gün geçirmenize eşlik edecektir. 

Evin sadece salonunda değil, banyolarda, dolap içlerinde ve odalarda da kullanılabilen kokulu sabunlar ile aradığınız ortamı yakalayabilirsiniz. Dolap içlerinde havasızlıktan dolayı meydana gelebilecek kötü kokuları gidermede önemli rol oynayan kokulu sabunlar özellikle tercih edilmektedir.

Gün içerisinde sıklıkla uğradığınız banyolarda hijyenin önemi oldukça fazladır. Banyoların temiz olması kadar nasıl koktuğu da önemlidir. İşte tamda bu sırada dekoratif kokulu sabunlar devreye giriyor. Aradığınız kokuyu bulabilmeniz için birbirinden farklı aromada kokular sunan Nazik Home’da aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dekoratif kokulu sabunların birbirinden güzel kokuları dışında özel işlemeleri, kullanılan motifler, her tarza uygun renkleri ve yumuşak dokularıyla evlerinizde hoş bir görünüme sahip olacaksınız.

 

SEVDİKLERİNİZE ÖZEL HEDİYELER

 

Nazik Home’un sizlere sunduğu koleksiyonlarında sevdiklerinize özel birbirinden güzel hediyeleri bulabilirsiniz. Yeni evlenecek çiftlerin evlerini görmeye gittiğinizde, kendilerini özel hissettirecek hediye setleri mükemmel bir tercih olacaktır. 

Sitemizde bulabileceğiniz hediyelik setlerin içinde havlu, kokulu sabun, kolonya şişesi olduğu gibi sepetli setlerimizde bulunmaktadır. Sepetli setimizde ise havlu, kokulu sabun, kolonya şişesi, lavanta bulunur.

Hediyelik set de bulunan sepeti farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Setin içinde bulunan ürünlerin işleme detayları, dokuları, motifleri ile bütünlük sağlayarak kullanılacağı ortama çok yakışacaktır. İçerisinde bulunan havlu %100 Pamuk olup yumuşacık dokusuyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Özel Tasarım Dekoratif kokulu sabunları tekli satın alınabileceği gibi üçlü olarak da tercih edebilirsiniz. Özel bölmeli kutusuyla gönderilen hediyelik seti dilediğiniz gibi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sizden hatıra kalması amacıyla kına, söz, nişan ve sünnet gibi özel günlerinizde gelen misafirlere dağıtabilir, uzun süre hatıralarınızı paylaşabilirsiniz.

 

YIKAMA ÖNERİSİ

 

Setin içinde bulunan havlu 30 derece sıcaklıkta yıkanabilir. Yıkama öncesinde havluda bulunan süsü çıkarmanız gerekmektedir. Kolonya ve süslü sabun dekoratif amaçlıdır, hafif nemli bir bezle temizliği yapılabilir.