SOFRA SUNUM SETLERİ

 

Sofraların şıklığındaki en önemli parçalardan biri yapılan sunumdur. Hayal ettiğiniz şıklığı elde etmek için günümüzde birçok çeşitte ürün bulunur. Bu ürünler arasından seçeceğiniz parçalarla dilediğiniz şıklığa kavuşabilirsiniz. Hazırladığınız yemekleri misafirlerinize sunarken kullanacağınız ürünleri çeşitli seçenekler arasından bulabilirsiniz. Yalnızca misafirlerinize özel değil, günlük kullanım içinde sofra sunum seti kullanarak masanızı daha da zenginleştirebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.  

Günümüzde şık sofraların parçalarını oluşturan, birbirinden farklı tarzda ürünleri bulmanız oldukça kolay. Nazik Home’un sizler için hazırladığı koleksiyonlarında sofralarınıza eşlik edecek birbirinden şık parçaları bulabilir, hayalinizdeki şıklığa kavuşabilirsiniz.

Özel nakış işlemeleri ile şıklığın parçası olan bu ürünler 1.sınıf kaliteli leke tutmayan dertsiz kumaşlardan üretilerek sizlerin beğenisine sunuluyor. Sofra sunum setlerindeki bu ürünler kalitesi ile beğeni kazanıyor. Uzun süre deforme olmadan kullanım sağlaması bakımından oldukça fazla tercih ediliyor.

Sofra sunum setleri, yalnızca kendi masalarınızın şıklığı için değil, sevdiklerinizin masalarına da şıklık katmak için bulunuyor. Yeni ev alan, evlilik hazırlığı yapan kişiler içinde oldukça kullanışlı bir hediye seçeneği olacaktır. Bu ürünlere Nazik Home üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Nazik Home’da bulunan sofra sunum setleri 9 parçadan oluşmaktadır. İçeriğinde 1 adet runner, 4 adet kaşıklık, 4 adet supla bulunur. Boyutları ise; runner 40x120 cm, kaşıklık 10x20 cm, supla çapı 40 cm’dir. Bu ürünleri set halinde alabileceğiniz gibi, tek olarak da tercih edebilirsiniz.

 

ŞIKLIĞIN PARÇASI SUPLA

 

Fransızca’dan tabak altlığı olarak dilimize çevrilen supla, günümüzde dekoratif amaçlı kullanılsa da birçok amacı bulunur. Şık sofraların tamamlayıcı parçalarından biri olmuştur. Sofralarınızda özenle hazırladığınız yemeklere eşlik edecek, sunumlarınızı zenginleştirecek ve keyifli vakit geçireceğiniz masalarınızda kullanacağınız suplaları zevkinize ve tarzınıza uygun seçebilirsiniz. 

Kaliteli ve leke tutmaz özelliği sayesinde tercih edilme sebebi olmuştur. Günlük kullanımlarda daha sade modellerden yana seçimler olurken, şık sofraların, özel misafirlerin olduğu masalarda daha şık ve gösterişli suplalar tercih ediliyor. Masada tabaklarınızın altında bulunması nedeniyle daha düzenli ve temiz bir görünüm kazanmaktadır.

Supla, sofraların vazgeçilmeyen parçaları arasında yer almaktadır. Modayı yansıtan modelleri ile eşsiz bir sunuma sahip olabilirsiniz. Masada bulunan suplalar ile kendinize ait alanları belirleyip, rahat etmenizi sağlar. Kaliteli ve tarzınıza uygun modelleri ile uzun süreli kullanım sağlar. Yemek takımınıza ve masada kullanacağınız aksesuarların tarzına uygun modeller bulabilirsiniz. Nakışlı desenler, supla modelleri arasında oldukça popülerdir. Nakış özellikleri sayesinde sade görünümlü masalarınızın şıklık kazanmasını sağlayacaktır. Özel davetlerinizde sofralarınızın şıklığına eşlik edecek, estetik duruş sağlayacaktır.

Runner modelleriyle takım olarak sunulan sofra sunum setleri oldukça kullanışlı olduğundan geniş kitlelere hitap etmektedir. Sofra sunum setleri her dönem modasını korumaktadır. Ürünlerin kullanım kolaylığı ve kolay temizlenebilme özelliği kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Leke tutmaz kumaşı sayesinde kolaylıkla temizlenir.

Asil duruşunuzu sofranıza taşımak isterseniz, Mariva nakışlı vintage suplayı incelemenizi öneririz. Siyah rengin verdiği asilliği sizlerde göreceksiniz. Mavi ile beyazın uyumuna öncülük eden Mariva nakışlı pina supla ile sofralarında ferah bir görünüm elde edeceksiniz. Sade ama bir o kadar da şık tasarıma sahip Mariva nakışlı frame supla ile aradığınız şıklık bir tık uzağınızda olacak.

Suplalar, beyaz ve düz tabaklara renk ve canlılık katar. Seçeceğiniz supla modeli karakterinizi ve zevkinizi yansıtır.

 

RUNNER İLE BÜTÜNLÜĞÜ YAKALA

 

Runner, masa örtülerinin üzerine serilerek ya da tek başına kullanılabilir. Uzun ve dar bir şekle sahip olan runnerlar masanızın boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Şık bir masanın olmazsa olmazıdır. Birlikte kullanılan supla ve kaşıklık ile bütünlüğü gözler önüne serer. Runner seçerken yemek takımınıza ve mobilyalarınıza uygun modeller seçebilirsiniz.

Leke tutmayan kumaş özelliğine sahip runnerların tercih edilme sebeplerinden biri de kolay temizlenebilir olmasıdır. Özellikle çocuklu ailelerin işlerine yarayacak bu örtüler gerek kullanım kolaylığı ile gerekse masalara kazandırdığı şık ve estetik görünümleri ile oldukça gözde ürünlerdir.

 

SOFRA SUNUM SETİ İLE DÜZENİN ÖNEMİ

 

Sofra sunum setinde bulunan runner, supla ve kaşıklık ile düzeni yakalamanız oldukça kolaydır. Supla ile tabaklarınızın yerlerini belirleyebilir, sade yemek takımınıza canlılık katabilirsiniz. Runner ile masanızın zarar görmesini engellerken, masanızdaki şıklığı yakalayacaksınız. 

Gelelim sofra düzeninin olmazsa olmazı kaşıklığa. Sofra düzenin de önemli etkenlerden biri de çatal, kaşık ve bıçağın doğru yerleşimidir. Setinize uygun seçtiğiniz kaşıklığın içerisine sırasıyla şu şekilde yerleşim yapmalısınız. En sağ tarafa kaşık, orta kısıma bıçak ve sol tarafa da çatal yerleştirilir. Bu yerleşimi kaşıklığın içerisine yaparak supla ve runnerla olan uyumu sayesinde bir bütünlük sağlayacaksınız. Leke tutmaz özelliği kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Hem masa düzeni için hem de şık bir görünüm için sofra sunum setlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Supla ve kaşıklığı ister tek halde ister 4lü, 8li, 12li set halde alabilirsiniz. Kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye niteliğinde düşünebilirsiniz. Sofra sunum setlerinizi 30 derece ılık suda yıkayarak temizleyebilirsiniz.