₺1.349,00 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Renk Seçenekli

YATAK SETLERİ

PİKE TAKIMI

 

Pike, örtü amaçlı kullanılır. Yastık kılıfını yastığa geçirip, çarşafı yatağa serip, pikeyi de üzerimize örteriz. Yaz aylarında sıcaktan dolayı yorgan ve battaniyeleri kaldırır, onun yerine ince pikeleri kullanırız. Yatak odası tekstili ürünü olan pike takımı yaz ve bahar aylarında vazgeçilmezdir. 

Yorgan ve battaniye kadar kalın olmadığından dolayı sıcak günlerde özellikle tercih edilir. 4 mevsim olarak da kullanılabilirler. Pikeleri ister tek ister takım halinde kullanabilirsiniz. Çift kişilik ve tek kişilik pike takımları bulunur. 

Çift kişilik pike takımının içinde 1 adet pike, 1 adet pamuk saten çarşaf, 2 adet süs yastık kılıfı, 2 adet düz yastık kılıfı bulunur. Tek kişilik pike takımında ise 1 adet pike, 1 adet pamuk saten çarşaf, 1 adet süs yastık kılıfı, 1 adet düz yastık kılıfı bulunur. Pike çarşafında ve düz yastık kılıfında 84 tel sıklığında pamuk saten kumaş kullanılmıştır. %100 pamuk saten kumaş terleme yapmaz ve konforlu uyku sağlar.

Tek kişilik pike takımı 180x240 cm boyutlarında, çift kişilik pike takımı ise 240x260 cm boyutlarındadır. Nazik Home’un tasarlayıp ürettiği pike takımlarında birden çok renk ve model bulunur. 1.sınıf kaliteyle ürettikleri bu ürünleri tercih ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Nazik Home’da her bütçeye ve tarza uygun pike takımı modellerine rastlayabilirsiniz. İster günlük kullanım için ister çeyiz hazırlığınız için kullanacağınız pike takımları bulunur. Yalnızca çarşaf ve yastık kılıfından oluşan pike takımlarının yanı sıra nevresim takımı ile birlikte set halinde satılan pike takımları da vardır. Çift kişilik ve tek kişilik olarak tasarlanmıştır.

Bu takımların içerisinde nevresim, çarşaf, 2 adet dekoratif yastık kılıfı, 2 adet düz yastık kılıfı ve pike bulunur. Bu setler 7’li ve 9’lu olarak karşınıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı modellerdeki nevresim takımlarını, leke tutmayan özel jakar dokuma şönil pikeler tamamlıyor. Bu özel nevresimli pike takımlarını kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize ya da yeni evlenen çiftlere hediye niteliğinde düşünebilirsiniz.

Özellikle çeyiz hazırlığında olan çiftlerin tercih edebileceği, nevresiminde ve pike takımında işlenen detaylar, desenler, kabartmalar oldukça göz alıcıdır.

 

PİKE TAKIMI SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Pike takımının üretim aşamasında kullanılan malzemeye dikkat edilmelidir. Kumaşın kaliteli olması ve doğal ipliklerden üretilmiş olması gerekir.

Ürünün yıkandığında çekme, yıpranma, solma gibi problemlerin yaşanmaması için kumaşın %100 pamuk ipliğinden üretilmiş olması gerekir.

Tercih edeceğiniz pike takımının nefes alabilir özellikte ve nem emiciliği yüksek olması sıcak yaz günlerinde sizi serin tutacaktır.

Yatak ölçünüze göre pike takımı almanız görüntü açısından ve kullanım açısından önemlidir.

 

TRİKO BATTANİYE İLE NEVRESİM TAKIMINIZIN UYUMU

 

Yatak odasının tamamlayıcı parçalarından olan nevresim takımları farklı renk ve desenlerde bulunur. İyi bir uyku için yattığınız yerin, nevresimin ve üzerinize örteceğiniz battaniyenin konforlu olması gerekir. Sizler için hazırlanan triko battaniyeler ile kış aylarında rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Nazik Home tasarladığı nevresim takımlarına, triko battaniye ekleyerek set haline getirmiştir. Böylelikle nevresim takımınızla uyumlu olacak battaniyeyi aramak yerine hazırlanan setleri tercih edebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu renkleri ile dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçası olacaklar.

Triko battaniye sayesinde kış günlerinde sıcacık hissedeceksiniz. Kaliteli yapısıyla uzun süre kullanım olanağı sağlar. Triko battaniyelerinizi 30 derece ılık suda temizleyebilirsiniz. Herhangi bir çekme yapmayacaktır.

Nevresim takımı + triko battaniye 7 parçadan oluşmaktadır. İçerisinde nevresim, çarşaf, dekoratif yastık kılıfı, düz yastık kılıfı ve triko battaniye bulunuyor. Çift kişilik ve tek kişilik seçenekleri ile yatağınıza uygun boyutlarda seçebilirsiniz.

Yatağınızın üzerinde kullandığınız triko battaniyeyi, koltuklarınızda hem dekor amaçlı hem de ısınmak amaçlı da kullanabilirsiniz. Bu seti ister kendi ihtiyacınız için ister hediye olarak da kullanabilirsiniz. Özel sıvamalı sert kutusu sayesinde güvenilir bir şekilde sizlere ulaşacaktır.

 

YATAK ÖRTÜSÜ SET

 

Yatağın üzerine örtülen örtü ile yatak odanızın havasını değiştirebilir, daha düzenli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Her dekorasyon tarzına uyum sağlayacak çeşitte ürün bulunduran Nazik Home, sizler için özel olarak hazırladığı koleksiyonlarında farklı renk ve desenlerdeki yatak örtülerine yer veriyor.

Klasik tarzdan modern tarza uzanan yatak örtüsü çeşitliliği ile her zevke hitap ediyor. Set halde bulunan yatak örtülerinin içerisinde nevresim, nevresim çarşafı, 2 adet nevresim dekoratif yastık kılıfı, 2 adet nevresim düz yastık kılıfı, yatak örtüsü ve yatak örtüsü yastık kılıfı bulunur. Farklı modellerde daha fazla parçalı setlerde bulunuyor. Çift kişilik ve tek kişilik seçenekleri bulunan bu setler farklı renk ve desen alternatifleriyle kullanıcılara sunuluyor.

%100 pamuk saten kumaşı sayesinde dayanıklılık yönünden oldukça kuvvetlidir. Uzun ömürlü kullanım sağlayacağından dolayı kullanıcıların tercih sebebidir.

Şık ve zarif görünümleriyle dantelli nevresim takımına set olarak kullanılan jakar desenli yatak örtüsü görenleri büyülüyor. Çeyiz hazırlığında olan çiftlerin, ihtiyacını karşılayacak setler hayat kurtarıcı olmuştur. Özellikle yorgan hediyeli çeyiz setleri ile ihtiyacınızı karşılayabilir, uzun arayışlara gerek duymazsınız. 

Nazik Home tarafından özenle üretilen yatak setleri kullanıcısına kaliteli ve güvenilir bir şekilde gönderilir. Kendi özel sert kutu sandığı sayesinde kullanacağınız güne kadar saklayabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yatak örtüsü setinizi seçerken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Yatak örtüleri çok sık değiştirilen bir parça olmadığından dolayı odanıza, nevresimlerinize, ortamın hâkim olduğu renklere uygun seçimler yapmanız kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Uyum dışında yatak örtüsünün kalitesi ve dokusu da oldukça önemlidir. Yatağınızın boyutuna uygun ölçülerde seçim yapmalısınız. Hem sağlık açısından hem de kullanım kolaylığı açısından %100 pamuk ipliğinden üretilen ürünleri tercih etmelisiniz.

Uzun ömürlü kullanımın bir diğer hususu da yıkama talimatına gösterilen özendir. Ürünleri 30 derece ılık suda yıkamanız önerilir.