₺499,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%58 İndirim
%58İndirim
Renk Seçenekli
₺249,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Renk Seçenekli

 

YAŞAM ALANI

MASA ÖRTÜSÜ

 

Yaşam alanlarından biri olan salonlarda masanın varlığı oldukça önemlidir. Masa örtüleri günümüzde evin vazgeçilmez parçası olmuştur. Asıl amacı masayı dış etkenlerden korumak olsa da görünüm açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Her masaya uygun boyutlarda üretilen masa örtüleri, her tarza uygun olarak da günümüzde sıklıkla bulunur.

Masa örtülerini ister özel günlerinizde misafirlerinize hoş ve estetik bir masa sunmak için ister günlük kullanımlarınızda kullanmak için tercih edebilirsiniz. Masa yüzeyini korumak amaçlı bu örtüleri kullanmanız önemlidir. Temizlik ve kullanım kolaylığı bakımından leke tutmayan, dayanıklı kumaş özelliğine sahip ürünleri seçmeniz sağlıklı olacaktır.

Seçtiğiniz masa örtüsüyle bulunduğu ortama renk katabilir, ambiyansını değiştirebilirsiniz. Zevkinize uygun olarak sade veya gösterişli örtüleri tercih edebilir, karakterinizi yansıtabilirsiniz.

Gelen konuklarınıza yemekleriniz ile beraber masa örtünüzle hoş vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Masa örtüsü seçiminde evin genel dekorasyonunu ve renkleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Klasik görünümün hâkim olduğu salonlarda daha çok dantelli, saten, kadife tarzda masa örtüleri tercih ediliyor.

Sunumun önemli bir parçasını oluşturan masa örtüleri evinize şıklık katacağı gibi, yemeklerinize de eşlik edecektir. Şıklığı kadar kalitesi de önemli olan masa örtüleri leke tutmayan kumaş özelliği ile dikkat çeker. 

Özellikle keten kumaştan üretilen masa örtüleri kolay temizlenebilen, nem emiciliği yüksek, pamuklu kumaşa göre daha dayanıklı yapıya sahiptir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir.

Nazik Home’un sizler için özel olarak hazırladığı koleksiyonlarında her tarza ve her masaya uygun özellikte masa örtüleri bulunmaktadır. Kenar işlemeli, dantelli ürünleri, nakışlı tasarımları gibi birçok çeşitte tasarım ürünü bulunur. Özenle tasarlanan bu ürünler özel sıvamalı sert kutusunda gönderilmektedir. Bu sayede herhangi bir zarar görme olasılığı da ortadan kalkmıştır. Leke tutmaz kumaş özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. 30 derece ılık suda yıkayarak temizliğini sağlayabilirsiniz.

Genellikle 160x260cm ölçülerinde bulunan masa örtüleri farklı boyutlarda da karşınıza çıkacaktır. Bu örtüleri kendi masanızda kullanabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hoş bir hediye seçeneği olarak da düşünebilirsiniz.

 

RUNNER

 

Yaşam alanlarından biri olan salonlarda sıklıkla tercih edilen runnerlar, masanızın şık ve zarif görünmesine yardımcı olacaktır. Runnerlar, günümüzde sıklıkla tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biridir. Sofralara şık ve estetik görünüm kazandırır. Runnerları masa örtülerinin üzerine veya doğrudan masa üzerine sererek kullanabilirsiniz. Birçok çeşitte bulunan runnerlar, her zevke uygun tarzda üretilmiştir. Klasik tarzdan sportif tarza kadar uzanan ürün yelpazesi mevcuttur.

Runner örtü, masa örtüsüne kıyasla daha dar ve uzun yapıdadır. Uç kısımları genellikle zarf şeklindedir. Sofralarınıza düzen ve gösteriş katan runnerların farklı tasarım detayları bulunur.

 

RUNNER KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 

Evdeki masa örtüsü ve diğer mobilyalar ile uyumlu bir görünüm elde etmeye özen gösterin.

Çamaşır suyu gibi ağartıcı maddeler ile temizleme işlemi yapmayın.

Leke tutmayan kumaş özelliğine sahip runnerlar, kullanım kolaylığı da sağlayacaktır.

Kullanacağınız yemek takımlarına uygun runner seçmeniz, masadaki bütünlüğü sağlamanıza yarayacaktır.

 

ŞIK RUNNER MODELLERİ

 

Runner modelleri genel olarak günlük kullanım ve özel davetleriniz için farklı tarzlarda bulunur. Özel konuklarınız için hazırlayacağınız masalarınıza şıklık katacak nakışlı, dantelli modellere Nazik Home aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Eğer hareketli bir masa örtüsü üzerine runner serecekseniz daha sade modellere yönelebilirsiniz. Böylelikle göz yormayan, sade ve şık masanız ile konuklarınıza keyifli vakit geçirme olanağı sağlarsınız.

1.sınıf kalitede leke tutmayan kumaştan üretilen runnerlar kullanım kolaylığı ile oldukça sık tercih edilmektedir. Runner ölçüleri 40x140cm olarak üretilmiştir.

 

SOFRA SUNUM SETİ

 

Yaşam alanından biri olan salonda, mutfakta bulunan masanıza uygun masa örtüsünü, runnerı ayarladıktan sonra sıra sofra sunum setine gelir. Kişinin kendisine ait bölümü belirten supla, oldukça popüler olmuştur. Mevcut yemek takımınıza ya da masa örtünüze uyumlu suplayı seçerek bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Sofra sunum setinde runner, supla ve kaşıklık bulunur. İster set halde ister tek tek alabilirsiniz. Kullandığınız setler sayesinde masanız olduğundan daha düzenli ve gösterişli duracaktır. Günlük kullanımda tercih edilebileceği gibi özel konuklarınız içinde tercih edebilirsiniz.

Nazik Home’da bulunan sofra servis sunum setleri 9 parçadan oluşmaktadır. Bu setlerin içinde 1 adet runner, 4 adet kaşıklık, 4 adet supla bulunuyor.

 

SALON ODA TAKIMI

 

Vaktin çoğunu geçirdiğimiz salonda dekorasyonun ortama kattığı hava önemlidir. Evin yaşam alanı olan salon gerek dekorasyon açısından gerek mobilyalarda kullanılan örtüler açısından oldukça zengindir. Salonun ortasında bulunan orta sehpa, duvar kenarında bulunan konsol ve masayı dış etkenlerden korumak amaçlı örtme gereği duyarız. Peki bu örtülerin salon ambiyansıyla uyumlu olması gerekmez mi?

Ev halkının ve misafirlerin ortak noktası olan salonda kullanılan örtüler, klasik ve modern tarzda olabileceği gibi spor tarzda da olabilir. Leke tutmayan kumaşları sayesinde kullanım kolaylığı sağlarlar. 1.sınıf kalite malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Özel sıvamalı sert kutusu ile gönderim yapıldığından dolayı güvenilir bir alışveriş olacaktır. Salon oda takımlarınızı 30 derece ılık suda yıkayabilirsiniz.

 

KIRLENT VE KIRLENT KILIFI

 

Ev dekorasyonu için birbirinden farklı alternatifler bulunuyor. Yaşam alanınız olan evin her bölümüne uygun tasarımlar vardır. Sizler için özel olarak hazırlanan kırlentler gerek dekorasyonunuza olan uyumu ile gerekse verdiği konfor ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Koltuklarınızla uyumlu renklerde kırlent seçerek ortamda uyumluluk yakalayabilirsiniz. Ya da zıt renkler seçerek dikkat çekici bir hava oluşturabilirsiniz. Kırlent kılıfı modellerinde birçok seçenek göze çarpar. Örgü modellerden desenli modellere kadar seçenekler bulunur. Sade dekorasyona sahip odanıza desenli ya da uç kısımlarında ponpon, fırfır detaylara sahip kırlent kılıfları seçerek hareketlilik kazandırabilirsiniz. Kırlent kılıfınıza uygun yastık seçimi yapmanız kırlentinizin daha dolgun ve düzgün görünmesini sağlayacaktır.

Nazik Home’da üretilen kırlent kılıfları 1.sınıf kaliteli malzemeyle üretildiğinden dolayı uzun süre konforu evlerinizde hissedersiniz. Hem dekoratif olması hem de konfor sunması sayesinde her evin vazgeçilmezi olmuşlardır.

Kırlent ve kırlent kılıflarını 30 derece sıcaklıkta yıkayarak temizleyebilirsiniz. Kırlent ölçüleri genellikle 45x45cm olarak üretilmektedir.